TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Ark Isıtma Ve İnşaat Tic. Ltd. Şti.
AdresMERKEZ MAH. NECİP FAZIL CAD. NO:26/B
Telefon0212 597 68 68
Borpaş Plastik Ve İnş.san.tic. A.ş.
AdresİÇERENKÖY MH.KAYIŞDAĞI YOLU CD NO:10
Telefon2165761519
Faks2165764219
Erem Isıtma-soğutma Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresFerhat Paşa Mah. 16.Sokak No:23
Telefon0216 572 26 48
Faks0216 572 26 48
Е-Maileremisitma@ecabayi.com
Eskihisar İnş.malz. San .ve Tic. A.ş. (şube)
AdresÜsküdar İçerenköy yolu Caddesi No:14/B
Telefon0216 575 61 62
Faks0216 415 65 37
Е-Maileskihisar@ecabayi.com
Hıçyılmaz Yapı Malzemelerı Sanayı Tic. Ltd. Şti.
AdresESATPASA MAHALLESI SAIR NAMIK KEMAL SOKAK NO:17
Telefon2163246624
Aydın Isı Sist. San.tic.ltd.şti.
AdresDenizköşkler Mah.Reşitpaşa Cad. N:29
Telefon0212 590 09 60
Faks0212 591 54 87
Е-Mailaydinisi@ecabayi.com
Aydın Isı Sistemleri San.tic.ltd.şti.
AdresDENİZKÖŞKLER MAH.REŞİTPAŞA CAD.NO:29
Telefon2125090960
Faks2125915487
Denge Tes.inş.tel.turz.gıda San.tic.ltd.şti.
AdresÜniversite Mh. Selvi Sokak No:57
Telefon0212 509 18 91
Faks0212 509 18 91
Е-Maildengetesisat@ecabayi.com
Fatih Ünal
AdresAmbarlı Mah.Balaban Cad.No:18
Telefon0212 984 99 99
Faks0212 590 49 49
Е-Mailfatihunal@ecabayi.com
Türkmenler Nalb. İnş. Taah. Konf. San. Tic. Ltd. Şti
AdresFİRUZKÖY BULV. NO:122 TEB KARŞISI
Telefon21026678989
Yaylakent Isı Dan.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresM.Kemalpaşa Mh.Yıldırım Beyazıt Cd. Cami Sk. N:166/B
Telefon0212 690 46 38
Faks0212 428 57 70
Е-Mailyaylakent@ecabayi.com
Hedef Isı D.gaz Isı İsit.ltd.şti.
AdresFevzi Çakmak Mah.Osman Gazi Cd. No:203
Telefon0212 436 81 81
Faks0212 436 12 09
Е-Mailhedefisi@ecabayi.com
Metaş Müh.taah.tes.san.tic.ltd.şti.
AdresFatih Mh.Bağlar Sk. No:43/1
Telefon0212 657 01 18
Faks0212 657 01 84
Е-Mailmetasmuh@ecabayi.com
Metaş Müh.taah.tes.san.tic.ltd.şti.(şb)
AdresYavuz Selim Mh. Birlik Cd. 3/11 Sk. N:5
Telefon0212 433 13 27
Е-Mailmetasmuh@ecabayi.com
Reis Isı D.gaz Isı Sist.san.tic.ltd.şti
AdresGüneşli Mah.Evren Cad.No:75
Telefon0212 656 08 87
Faks0212 550 91 38
Е-Mailreisisi@ecabayi.com
Alfa Müh.ısı Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresFevzi Çakmak Mah.İmren Sok.No:9 Yenibosna
Telefon0212 452 10 60
Faks0212 452 10 59
Е-Mailalfamuh@ecabayi.com
Ali Haydar Kaya - Özgür İnşaat
AdresMerkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:189 Yenibosna
Telefon0212 551 17 88
Faks0212 653 52 07
Е-Mailozgurdgaz@ecabayi.com
Balmak Mak. Müh.taah.san.tic.ltd.şti.
AdresFerit Selim Paşa Cad. Demet Sok. N:2/B
Telefon0212 506 72 51
Faks0212 554 60 81
Е-Mailbalmakmuh@ecabayi.com
E7 Yapı Market
AdresDEĞİRMENBAHÇE CD. BASIN EXPRESS YOLU ASENA SK. NO:5 ÇOBANÇEŞME
Telefon2125797079
Faks2125407149
Fatih İnşaat Malz. Taahhüt Nakliyat Ve Dış Ticaret Ltd Şti
AdresMİMARSİNAN MEVKİİ MERKEZ MAH. HÜRRİYET CAD. NO.40
Telefon02128638693
Faks2126560558
Lider Yapı Malz. Ve Nalb. Taah. Isı Soğ. Sis. San.
AdresKOCASİNAN MERKEZ MAH. SAKIP SABANCI CD. NO.1/1-A
Telefon2125022733 - 2125022788
Faks2125022734
Lider Yapı Malz.ltd.şti.
AdresKocasinan Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. No:1/1A
Telefon0212 502 27 33
Е-Maillideryapi@ecabayi.com
Türkmenler Nalb. İnş. Taah. Konf. San. Tic. Ltd. Şti
AdresBAHÇELİEVLER MAHALLESİ ŞEHİT YAŞAR EROL AKANSEL SOKAK NO: 13 A BLOK
Telefon02126430591
Faks0212 5727128
Kalaycıoğlu Yapı Malz.san.tic.ltd.şti.
AdresİNCİRLİ CAD.TAYYARECİ NURETTİN SOK.NO:4/A
Telefon2125717800
Faks2125721026
Tekzen Paz.ith. İhr. Tic. Ve İnş.
AdresÇIRPICI YOLU ESKİ BEL-PA BİNASI 34720
Telefon2125436312
Engin Müh. İnş.tes.san.taah.ltd.şti.
AdresYıldırım Mah. Millet Cad. N:128
Telefon0212 618 55 96
Faks0212 618 62 59
Е-Mailenginmuh@ecabayi.com
Erem Isı Ve İnş.san.tic.
AdresOSB MAHALLESİ.AÇELYA CD.NO:17/Z1
Telefon0212 875 30 00
Faks0212 875 30 10
Е-Maileremisi@ecabayi.com
Mansur Ümit Doğan
AdresTÜNEL CAD.ÖMERAĞA SOK.NO:26 KARAKÖY
Telefon2122445983
Faks2122445013
Özlem Teknik Yapı Malz.ve Tic.ltd.şti.
AdresTERSANE CAD.NO:90/B KARAKÖY
Telefon2122377790
Faks2122387700
Ufuk Yapı Ve İnş.malz.tic.ltd.şti.
AdresÇAKMAKLI MAH.HADIMKÖY YOLU CAD.NO:101
Telefon0 212 8861391-92
Rota Muhendislik (sube)
Adresİhsaniye Mah. Gazi Mustafa Kemal Paşa Cad. No:15/1
Telefon0212 699 88 00
Ak Tic.boya Ve Kimya San.ltd.şti
AdresNİŞANTEPE MH.FABRİKALAR CAD. NO.1 ALEMDAĞ
Telefon2163043901
Doluyurtlar Yapı Malzemeleri Tic.ltd.şti
AdresSOĞUK PINAR MH. BARBAROS BULV. NO.3
Telefon2163654965
Hedef Isı D.gaz Isı Sist.ltd.şti./(şb)
AdresMehter Çeşme Mh. Cumhuriyet Cd. No:49
Telefon0212 689 43 43
Faks0212 689 43 43
Reis Isı D.gaz Isı Sist.san.tic.ltd.şti (şb.)
AdresFatih Mah.Urfalılar Cad.No:31
Telefon0212 620 05 00
Faks0212 620 05 00
Е-Mailreisisi@ecabayi.com
Renk Isı Isı Sistemleri San.tic.ltd.şti
AdresMERKEZ MAH. 1120 SK. NO.3
Telefon02126204187
Faks02124502505
Rota Müh.d.gaz Isı Sist.inş.san.tic.ltd.şti.
Adresİnönü Mah. Mandıra Cd. No:22
Telefon0212 699 88 00
Faks0212 699 88 00
Е-Mailrotamuh@ecabayi.com
Taşcı Yapı Mlz. Elekt.inş.san.iç Ve Dış Tic.ltd.şti
AdresÖrnek Mah. Erzurum Kongre Cad. 1344 Sokak 4/1
Telefon0212 620 15 26
Akan Isı Isıtma-soğutma Grup.d.gaz Sist.ltd.şti.
AdresYeşilpınar Mah. Mercan Sokak No:59/A
Telefon0212 628 95 34
Faks0212 431 57 79
Е-Mailakanisi@ecabayi.com
Sistem Yapı Malz San.tic.aş.
AdresCENDERE YOLU BURUNSUZ MEVKİİ NO:38 KEMERBURGAZ
Telefon2123603543
Faks2123603544
Sistem Yapı Malz.ltd.şti.
AdresCendere Yolu Burunsuz Mevkii N:38 Kemerburgaz
Telefon0212 360 35 40
Faks0212 360 35 44
Е-Mailsistemyapi@ecabayi.com
Turkuaz İnş.malz.tic.ltd.şti.
AdresATATÜRK CAD. NO:140/A ESKİ BARAJ YOLU ÜZERİ ALİBEYKÖY
Telefon2126359070
Faks2126359628
Özgür İnş.malz.tic.ltdi.şti.
AdresYıldıztabya Cad. N:22/A
Telefon0212 545 46 43
Faks0212 545 55 67
Е-Mailozgurins@ecabayi.com
Tatarlı İnşaat Ve Seramik Sanayi Ve Tic.a.ş.
AdresHEKİMSUYU CD. NO:41 KÜÇÜKKÖY
Telefon2126093595
Teknik Dizayn Müh.mim.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresMevlana Mh. 832. Sk. 6/A Küççükköy
Telefon0212 419 66 77
Faks0212 419 66 76
Е-Mailteknikdizayn@ecabayi.com
Temel İlhan-ilhan Isı
AdresMerkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:78
Telefon0212 615 35 47
Faks0212 615 92 16
Е-Maililhanisi@ecabayi.com
Çağdaş Yapı Malzemeleri Ticaret Ltd.şti.
AdresM.GENÇ OSMAN MAH. ÇİNÇİN DERE CADDESİ NO:82
Telefon2126102062
Faks2126102062
Türkmenler Nalb.inş.taah.konf.san.tic.ltd.şti
AdresGENÇOSMAN MAH. ÇİNÇİNDERE YOLU NO:54
Telefon2125680272
Faks2125680271
Ufuk Yapı Ve İnş.malz.tic.ltd.şti.
AdresMERKEZ MAH.ATATÜRK CAD.MENEKŞE SOK.NO:15
Telefon2126425343
Faks2126425331
Zirve İnşaat Ve Banyo Gereçleri San. Tic.ltd. Şti
AdresMERKEZ MH. GENÇ OSMAN CD. NO:29-A
Telefon2125080945
Faks2125080947
Aksimum Yapı Malz. Ve Turz. Yatırımı San. Ve Tic. Aş.
AdresErenköy Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No:207/17-18 Güller Apt. Kadıköy/İstanbul
Telefon2164456793
Faks2164456798
Gençay İnş.ith.ihr.paz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresFEVZİPAŞA CAD.NO:63 K.BAKKALKÖY
Telefon2164694668
Faks2164694424
Gündoğdu Yapı Malz.turz.tic.ve San.
AdresETHEM EFENDİ CAD.NO.85 ERENKÖY
Telefon2163869346
Faks2163029571
Mata İnşaat Yapı Dekorasyon / Ahmet Gömeç
AdresİNÖNÜ CAD.NO:12/1 SAHRAYICEDİD İSTANBULY
Telefon2163024191
Faks2163025568
Tepe İnş.malz.tic.aş.
AdresKAYIŞDAĞI MAH.BOSTANCI-DUDULLU YOLU NO:40 K.BAKKALKÖY
Telefon2164207790
Faks2164207791
Töre Yapı Malz.san.ve Tic.aş.
Adres19 MAYIS MAH.OKUR SOK. NO:6 KOZYATAĞI
Telefon2163617171
Faks2163846373
Estetik Yapı İnş.taah.ısı D.t.m.mal.tic.ltd.şti.
AdresAlibey Cd. No:5/C
Telefon0212 321 97 20
Faks0212 321 48 98
Е-Mailestetikyapi@ecabayi.com
Salih Türk Ve Ort.türk Tic.
AdresTALATPAŞA CAD.NO:201 GÜLTEPE
Telefon2122691278
Teta Tesisat Mak.inş.müh.ltd.şti.
AdresTalat Paşa Mh. Çelebi Cad. N:3
Telefon0212 220 32 30
Faks0212 220 32 30
Е-Mailteta@ecabayi.com
Enar Isı Sistemleri Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
AdresÇavuşoğlu Mah. Özel Cad. No:42/a - Esentepe
Telefon0216 387 16 16
Faks0216 517 82 59
Cep Telefonu0533 336 36 30
Е-Mailenarisi@ecabayi.com
Srn Yapı Malzemeleri Ve Dış Tic.tic.ltd.şti.
AdresORTA MAH. E5 YANYOL ÜZERİ NO:18 SOĞANLIK
Telefon2165618034
Faks2165618031
Tanışlar Yapı Malz.inş.petrol Mad.ürn.san.ve Tic. A.ş.
AdresANKARA ASFALTI ÜZERİ.E-5 KARAYOLU NO:14
Telefon2163746565
Faks2163747271
Öztürk Yapı Ve End.malz.tic.ve San.ltd.şti.
AdresYARIMBURGAZ MEVKİİ ATATÜRK CAD. NO:41
Telefon2126704345
Faks2126704833
Tanışlar Yapı Malz. İnş. Pet. Mad. Ür. San. Ve Tic. A.ş.
AdresÇAKMAKLI MAH. HADIMKÖY YOLU CAD. N:67
Telefon0212 912 13 43
Enar Isı Sistemleri Ve Dış Tic. Ltd. Şti. (şube)
AdresBaşöğretmen Caddesi Söğüteli sokak No:1
Telefon0216 441 16 16
Güven Müh.san.tic.ltd.şti.
AdresBağlarbaşı Mah. Beşevler Çıkmaz Sok. No:4/2
Telefon0216 459 81 81
Faks0216 399 94 82
Е-Mailguvenmuh@ecabayi.com
Töre Yapı Malz.san.tic.aş.
AdresGülsuyu Mah. Bilginler Sok. No:24/A
Telefon0216 361 71 71
Faks0850 849 09 09
Е-Mailinfo@tore.com.tr
Atıl İnşaat Gıda Ve Turz. San. Tic. Ltd. Şti .
AdresMİMAR SİNAN BULV.SARAY SOK. NO.1
Telefon2166800160
Elvan İnş.müh.san.tic.ltd.şti.
AdresOSMAN GAZİ MAH. BATTALGAZİ CAD. NO.8
Telefon2164961319
Üçay Müh.d.gaz Mak.san. Ve Tic.ltd.şti.
AdresOsmangazi Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.No:5 Samandıra
Telefon0216 444 82 29
Faks0216 311 46 65
Е-Mailucaymu@ecabayi.com
Aktanlar Yapı Malz.san.tic.ltd.şti.
AdresE-5 KARAYOLU ÜZERİ TUZLU MEVKİİ NO:3
Telefon2127287060
Faks2127287061
Yıldırımlar Yapı Tes.malz. Ltd.şti.
AdresPiri Mehmet Paşa Mah. Ahmet Öney Sok. No:11
Telefon0212 727 44 60
Faks0212 727 44 60
Yıldırımlar Yapı Ve Tesisat - Kazım Yıldırım
AdresPiri Mehmet Paşa Mah. Burhan Soyaslan Sok. No:22
Telefon0212 728 37 91
Faks0212 728 37 91
Е-Mailyildirimlaryapi@ecabayi.com
Yıldırımlar Yapı Ve Tesisat Malz.
AdresP.PAŞA MAH.AHMET ÖNEY SOK. NO:11
Telefon2127284434
Faks212720289
Yıldırımlar Yapı Ve Tesisat Malz.
AdresP.M.PAŞA MAH. BURHAN SOYASLAN SOK. NO:22
Telefon2127283791
Faks2127270289
Anadolu Teta Isı Market İnş. Gıda İth.ihr.san.ve Tic.ltd.şti.
Adresahmet yesevi mh.demokrasi cd.no:119
Telefon0216 398 07 82
Tanışlar Yapı Malz.inş.petrol Mad.ürn.san.ve Tic. A.ş.
AdresTURGUTREİS MAHALLESİ.FATİH BULVARI.NO:324
Telefon2164193125
Faks2164193127
Kaya Mühendislik - Erdal Kaya
AdresHabibler Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. İnter Class İş Merkezi No:924 K:1
Telefon0212 538 38 08
Faks0212 475 10 47
Е-Mailkayamuh@ecabayi.com
Öztopçu İnş. Taah. Maden. Nak. Haf.oto San. Ve Dış
Adres75. YIL MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO.50
Telefon2125364650
Faks2126509919
Renk Isı Isı Sistemleri San.tic.ltd.şti
Adres50. YIL MAH.2095 SK.NO.20
Telefon0212 475 05 05
Faks0212 668 75 76
Teknik Dizayn Müh.mim.inş.san.tic.ltd.şti. (şb)
AdresBalibey Mah. Vali Muhittin Cd. N:6
Telefon0216 710 38 50
Faks0216 710 38 51
Е-Mailteknikdizayn@ecabayi.com
Acf Müh. İnş. Tic.ltd.şti.
AdresFulya Mah.Şehit Niyazi Sk.N:19/B
Telefon0212 212 15 46
Faks0212 212 86 98
Е-Mailacfmuh@ecabayi.com
Aktif Isı Klima Doğalgaz San. A.ş.
AdresHALİL RİFATPAŞA MAH.YÜZER HAVUZ SOK.NO:8 OKMEYDANI
Telefon2126976452
Faks2126932826
Bahar Yapı Malz.tic.san.aş.
AdresSİVRİTAŞI SOK.NO:14/C MECİDİYEKÖY
Telefon2122754772
Faks2122749028
Tara A.ş.
AdresBüyükdere Cad. 91/B Mecidiyeköy
Telefon0212 212 00 01
Faks0212 211 99 94
Е-Mailtaraas@ecabayi.com
Tara Yapı Malz.tic.ve San.aş.
AdresBÜYÜKDERE CAD.NO:91/B MECİDİYEKÖY
Telefon2122120001
Faks2122119994
Akış Yapı Malz. Ve Turz. Yatırımı San. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresTEPEÖREN MAH.İSTANBUL PARK BULV.NO.52
Telefon02164732878
Faks02164734271
Ak Tic.boya Ve Kimya San.ltd.şti
AdresKÜÇÜKSU CAD. NO.129 ÜMRANİYE-İST.
Telefon2166347212
Akış Yapı Yapı Malz.turz.yatırım San.ve Tic.ltd.şt
AdresIHLAMURKUYU ALEMDAĞ CAD.VERGİ DAİRESİ KARŞISI NO:564
Telefon2164155711
Faks2163643092
Bakırlar Yapı Malz.inş. Ve Tic.ltd.şti.
AdresMERVE MAH.ATATÜRK CAD.NO:336 SANCAKTEPE
Telefon2165611125
Faks2165610917
Doluyurtlar Yapı Malzemeleri Tic.ltd.şti (merkez)
AdresMAĞDENLER MAH.SERENBEY CAD.İLKE SOK.NO:4
Telefon2165402379
Faks2164297520
Elit Müh.d.gaz.mak.inş.ltd.şti.
AdresFerhatpaşa Mah. Temyanyol G-99 Sk N:46 Ataşehir
Telefon0216 419 76 66
Faks0216 419 44 88
Е-Mailelitmuh@ecabayi.com
Hedef Isı D.gaz Isı Sist.ltd.şti./(şb)
AdresKazım Karabekir Mah Adem Yavuz Cad. N:70
Telefon0216 632 16 16
Faks0216 632 16 69
Katre Isı Sis.ve Müh.tic.ltd.şti
AdresArmağan Evler Mah. Samanyolu Cad No:16-18
Telefon0216 412 46 60
Faks0216 521 47 46
Cep Telefonu0533 643 41 44
Е-Mailumraniye@katre.com
Kombi Klima Grup İkl.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresAdem Yavuz Mah.Alemdağ Cd.No:431
Telefon0216 444 19 87
Faks0216 611 63 99
Е-Mailkombiklimagrup@ecabayi.com
Tanışlar Yapı Malz.inş.petrol Mad.ürn.san.ve Tic. A.ş.
AdresHAMZA YERLİKAYA BULVARI NO:11/2 ÇEKMEKÖY YOLU
Telefon2165409595
Faks2163656064
Tanışlar Yapı Malz.inş.petrol Mad.ürn.san.ve Tic. A.ş.
AdresALEMDAĞ CADDESİ.NO:233 TEPEÜSTÜ
Telefon2166110080
Faks2166110298
Akfa Enerji Sistemleri Tic A.ş
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 7.Yol No: 2
Telefon0212 558 20 70
Erem Müh. Isı San.tic.ltd.şti.
AdresSeyit Nizam Mah.Demirciler Sitesi 1.Yol No:49
Telefon0212 664 50 00
Faks0212 547 98 31
Е-Maileremmuh@ecabayi.com
Hosver Isı Tes.san Ve Tic.ltd.şti.
AdresDEMİRCİLER SİTESİ 2.YOL NO:52
Telefon2126795953
Faks2125581638
Isı Malzemeler Tic.aş.
AdresDEMİRCİLER SİTESİ 1.CAD.NO:21
Telefon2125828251
Faks2125583405
Katre Isı Sis.ve Müh.tic.ltd.şti
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 1.Yol No:73
Telefon0212 415 48 15
Faks0212 415 48 09
Е-Mailkatre@ecabayi.com
Özlem Teknik Yapı Malz.ve Tic.ltd.şti.
AdresDEMİRCİLER SİTESİ 2.YOL NO:38
Telefon2126649231
Faks2126648643
Sey-can Seramik Sıhhi Tesisat Ve D.gaz Malz.san.ve Tic.ltd.şti
AdresBalıklı Kazlıçeşme Yolu No:6
Telefon2126658717
Faks2125822435
Türkmenler Yapı Malz.san. Ve Tic.ltd. Şti
AdresVELİEFENDİ MAHALLESİ HOCA AHMET YESEVİ CADDESİ NO:110/B
Telefon2125107994
Faks2124159342
Türkmenler Yapı Malz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresVeliefendi Mah.Hoca Ahmet Yesevi Sokak No:110/B
Telefon0212 665 15 52
Faks0212 665 15 52
Е-Mailttmtek@ecabayi.com
Ünallar Dtm Isı Sist.tic.ltd.şti. (şb)
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 1.Yol No:24
Telefon0212 416 02 22
Faks0212 416 26 66
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Ünallar Dtm Isı Sist.tic.ltd.şti. (şb)
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 5.Yol No:73
Telefon0216 416 02 22
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Ünallar Dtm.ısı Sist.tic.ltd.şti.
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 6.Yol No:66
Telefon0212 547 83 83
Faks0212 447 82 56
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Yay Yapı Malz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresDEMİRCİLER SİTESİ 1.YOL NO:61
Telefon2125828580
Faks2125108170
Yay Yapı Mlz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresSeyitnizam Mah.Demirciler Sitesi 1.Yol No:61
Telefon0212 582 85 80
Faks0212 510 81 70
Е-Mailyayyapi@ecabayi.com