TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Aliağa Mete Yapı
Adres1202/1 SOK NO:26 YENİŞEHİR
Telefon2324596868
Ege Doğalgaz – Erkan Mete
AdresKAZIMDİRİK MAH. CUMHURİYET CAD. NO:11/A ALİAĞA İZMİR
Telefon0232 616 17 33
Isıl Müh.ısıtma Ve Soğutma Sist.inş.taah.san.tic.ltd.şti.
AdresMithatpaşa Cad.No:199
Telefon0232 279 16 62
Faks0232 278 49 91
Е-Mailisilmuhendislik@ecabayi.com
D.m.h.inş.taah.tes.müh.san.ve Tic. Ltd.şti.
AdresAdelet Mah.Anadolu Cad. No:40 Tepekule İş Merkezi. K:8 D:811
Telefon0232 486 63 30
Faks0232 486 63 61
Е-Maildmhinsaat@ecabayi.com
İzmir Tara Yapı Malz.tic.san.a.ş.
AdresAdalet Mah. Anadolu Cad. No:40/2-1
Telefon0232 449 49 11
Faks0232 469 56 30
Е-Mailizmirtara@ecabayi.com
İzmir Tara Yapı Malz.tic.ve San.a.ş.
AdresADALET MAH. ANADOLU CAD. NO:40-2/1
Telefon2324494911
Faks2324695630
Özer Yapı Malz.paz.tic.-özer Uzuner
AdresADALET MAH. 2131 SK. NO:27/B
Telefon2323457252
Faks2323485424
Güzeloğulları İnş.ltd.şti.
AdresFEVZİPAŞA MAH.FEVZİPAŞA 3 SOK.NO:1
Telefon2326334954
Faks2326313704
Ali Şaşal Ve Ortağı
AdresPINAR CADDESİ NO:60 PINARBAŞI
Telefon2324790495
Faks2324793968
Erkekler Ltd.şti.
AdresSEZAİ ERKEKLER AVM. FATİH CAD. NO:91/7 ÇAMDİBİ
Telefon2324591213
Faks2324591213
Koçtaş Yapı Marketleri Tic.a.ş.
Adres3.SANAYİ SİTESİ 296 SOK.NO:1/B
Telefon2324622021
Mavi Akım Müh.d.gaz İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresKazım Dirik Mah.Üniversite Cd. N. 83
Telefon0232 459 98 98
Е-Mailmaviakim@ecabayi.com
Mehmet Ceylan Ltd.şti.
AdresFATİH CAD. NO:77/A ÇAMDİBİ
Telefon2324352276
Faks2324618761
Özer Uzuner - Özer Yapı Malzemeleri
AdresAdalet Mah.2131 Sok.No:27/B
Telefon0232 348 54 24
Faks0232 348 54 23
Е-Mailozeryapi@ecabayi.com
İmparator Pet.ür.day.tük.ltd.şti.
AdresMkz.1405 Sk. No:18/B 20/A
Telefon0232 454 12 11
Faks0232 454 12 11
Е-Mailimparator@ecabayi.com
Kaan Isı Dgaz İnş.taah.müh.san.tic.ltd.şti.
AdresMenderes Cd. N:129/C Şirinyer
Telefon0232 452 73 33
Faks0232 426 83 23
Е-Mailkaanisi@ecabayi.com
Dinamik Mühendislik-okan Uysal
AdresAtıfbey Mah.Türkan Saylan Cad.No:35/A
Telefon0232 251 55 14
Faks0232 251 55 14
Е-Maildinamikmuh@ecabayi.com
Ankastre Dünyası Ltd.şti.
AdresYEŞİLLİK CAD. NO:231/5
Telefon2322379080
Faks2322374374
Daylan Müh.dgaz Isı Sist.mek.mon.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresDoğanay Mah. Saim Çıkrıkçı Cd. N:140/3-A Yeşilyurt
Telefon0232 262 03 03
Faks0232 228 50 50
Е-Maildaylanmuh@ecabayi.com
Kahraman 35 Ltd.şti.
AdresÇALIKUŞU MAH. HALİDE EDİP ADIVAR CAD. NO:170
Telefon2322612797
Faks2322502921
Muran Müh. D.gaz Sıh.tes.inş.teks.san.tic.lt.dşti.
Adresİnönü Cd. Esenyalı Mah. N:623/D
Telefon0232 224 31 11
Faks0232 224 31 11
Е-Mailmuranmuh@ecabayi.com
3-k Kat Kaloriferi Klima İnş.paz.san.ve Tic Ltd.şti
AdresAtatürk Bulvarı No:22/B
Telefon0232 382 82 59
Faks0232 372 15 18
Е-Mail3kkatkaloriferi@ecabayi.com
Klikom Müh.dgaz Elkt.elkt.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresYalı Mah.6439 Sk. N:50/A
Telefon0232 362 86 00
Е-Mailklikom@ecabayi.com
Metro Sıhhi Tesisat Malz. San. Ve Tic. Ltd.şti.
AdresCAHER DUDAYEV BULV. ATAKENT ANADOLU LİSESİ YANI
Telefon2323373440
Faks2323373440
Batı Grup İnş.san.tic.aş.
AdresKemal Paşa O.S.M. Mh. İzmir Ankara Asfaltı No:315
Telefon0232 342 22 66
Faks0232 373 19 90
Е-Mailbatigrup@ecabayi.com
Akın İnş.seramik Ve Malz.san.ve Tic
AdresGAZİLER CAD.YENİŞEHİR İŞ MERK. NO:478/S
Telefon2324339020
Faks2324495894
Akın İnş.serm.malz.san.tic.ltd.şti.
AdresGaziler Cd. Yeni Şehir İş Merkezi No:478-S Yenişehir
Telefon0232 433 90 20
Faks0232 449 58 94
Е-Mailakinins@ecabayi.com
Altınözek Yapı Malz.
AdresHALKAPINAR MAHALLESİ 1203, 1 SK NO:69 YENİŞEHİR
Telefon2324697873
Faks2324698581
Ankastre Dünyası Ltd.şti.
AdresGAZİLER CAD.YENİŞEHİR İŞ MERKEZİ NO:478/F
Telefon2324579080
Faks2324579080
Gürel Yapı Malz.tic.a.ş.
AdresİNŞAATÇILAR ÇARŞISI 1202/3 SOK NO.7-9
Telefon2324574243
Faks2324579573
İlter İnş.tes. San. Ve Ltd.şti.
AdresŞEHİTLER CAD. NO:141/A ALSANCAK
Telefon2324572570
Faks2324572571
İlter İnş.tes.san.ve Tic.ltd.şti.
Adres1202/1 SOK.NO.4/A
Telefon2324572570
Faks2324574425
İlter Tes.san. Ve Tic.ltd.şti.
Adres1202/1 Sok N:4/A
Telefon0232 457 25 70
Faks0232 457 44 25
Е-Maililtertes@ecabayi.com
Kulalılar Ltd. Şti.
AdresMÜRSELPAŞA BULVARI 162/1 HALKAPINAR KONAK İZMİR (YEŞİLDERE YOLU ÜZERİ)
Telefon2324619070
Mavi Akım Müh.d.gaz İnş.san.tic.ltd.şti.(şb)
Adres1202/1 Sokak No:54/G
Telefon0232 459 98 98
Faks0232 459 85 99
Е-Mailmaviakim@ecabayi.com
Delka Yapı Ltd.şti.
AdresILICA MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO:19/A
Telefon2322393923
Faks2322393955
Tire Kadıoğlu
Adres4 EYLÜL MAH. İBNİ-MELEK CAD.NO:44/A TİRE
Telefon2325114580
Faks2325126166