TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

İtimat İnş.ve İnş.mlz.tic.san.a.ş.
AdresYENİ PERVANE MAH.KOCASİNAN BULVARI NO:165
Telefon3522450416
Faks3522400991
Kırılmazlar İnş.nak.mad.yak.torna Tes.san.tic.ltd.şti
AdresCırgalan Mah.Sivas Bulvarı No:381
Telefon0352 241 37 70
Faks0352 241 37 47
Е-Mailkirilmazlar@ecabayi.com
Çeviker Yapı Malz. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresKÜÇÜKALİ MAH.KARTAL BULVARI MAVİKENT SİTESİ NO:127/G
Telefon3523203322
Faks3523204011
Elmacıoğlu İnş.ve İnş.malz.tic.ve
AdresKİÇİKAPI MAH.SERDAR CAD.GÜRCÜ SOK.NO:17
Telefon3522210399
Faks3522210929
Er İnş.malz.tic.san.ltd.şti.
AdresKemeraltı Mh.Nazımbey Cd. N:168/A
Telefon0352 336 22 83
Е-Mailerins@ecabayi.com
Er İnşaat Malzemeleri Ticaret Ve Sanayi Ltd.şti.
AdresKEMERALTI MAH., NAZIMBEY CAD., NO:94/C
Telefon3523362283
Faks3523300347
Hakan Tesisat Malz. İnş. San. Ltd. Şti.
AdresKÜÇÜKALİ MAH.KARTAL BULVARI. MAVİKENT SİTESİ NO:127/B KAYSERİ
Telefon3523300120
Faks3523300122
İsabet Yapı Malz. San . Tic. Ltd. Şti.
AdresKüçükyalı Mah. Kartal Bulvari-Mavikent Sitesi No:127/D
Telefon0352 231 24 95
Faks0352 231 24 95
Е-Mailisabettic@ecabayi.com
Ter-mak Yapı Malz. İnş. Mak. Müh. Tic. Ltd. Şti.
AdresKÜÇÜKALİ MAH. KARTAL BULV. NO:125/B MELİKGAZİ/KAYSERİ
Telefon(0352) 330 21 41
Faks(0352) 336 16 63
Ter-mak Yapı Malz.inş.mak.müh.tic.ltd.şti.
AdresKüçükali Mah.Kartal Bulvarı Mavikent Sitesi No:125/B
Telefon0352 330 21 41
Faks0352 330 21 41
Е-Mailtermakyapi@ecabayi.com
Uzman Mak. San. Ve Tic. A.ş.
AdresYILDIZEVLER MAH.KOCASİNAN BULVARI NO:394 KOCASİNAN / KAYSERİ
Telefon(0352) 330 59 12
Faks(0352) 240 71 71
Yelken Yapı Malz. İnş. San. Ltd. Şti.
AdresÇORAKCILAR MAH.MEVLANA CAD. NO:33
Telefon3523361600
Faks3523364342
Zorlu Isı İzolasyon Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresKeykubat Mah.Osman Kavuncu Bulvarı No:349
Telefon0352 332 32 55
Faks0352 332 35 56
Е-Mailzorluisi@ecabayi.com
Zülal Isıtma Tes. İnş. Malz. San. Ve Tic.ltd.şti
AdresOsman Kavuncu Mh.O.Kavuncu Blv.Ş.Cengiz Sabuncu Sk.N:89/D
Telefon0352 336 73 74
Faks0352 336 73 74
Е-Mailzulalins@ecabayi.com
Akfen Isı Su Tesisatı Yapı Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
AdresEğribucak Mah.Kavgacizade Cad. No:23
Telefon03523360611
Е-Mailakfenisi@ecabayi.com
Çeviker Yapı Malz.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresKüçükali Mah. Kartal Bulvarı-Mavikent Sitesi No:127/G
Telefon0352 320 33 22
Faks0352 320 40 11
Е-Mailcevikleryapi@ecabayi.com
Üstündağ Doğalgaz Müh. İnş. Ltd. Şti.
AdresNAZIM BEY CAD. NO:87 RAVZA APT ALTI
Telefon3523209831
Faks3523207844