TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Aksu Yapı Malz.inş.tar.tic.ltd.şti.
AdresMEYDAN MAH.TARIK BUĞRA CAD. TÜMER APT.ALTI NO:3
Telefon3328134708
Faks3328138239
Er-mak İnş.tes.paz.san.tic.ltd.şti.
AdresBüsan 3. Organize Sanayi Bölgesi 11. Sokak No:21 Karatay
Telefon0332 345 13 73
Faks0332 345 13 76
Е-Mailermakins@ecabayi.com
Konya Yapı Malz.tic. Ltd.şti.
AdresBüsan Organize Sanayi Bölgesi. Kosgeb Cad. No:19
Telefon0332 352 16 80
Faks0332 350 52 95
Е-Mailkonyayapi@ecabayi.com
Onurtek Teknolojik İklimlendirme Enj.san.tic.ltd.şti.
AdresFevzi Çakmak Mah. Büsan San. 10643 Sok. No:36
Telefon0332 350 06 64
Faks0332 350 60 04
Е-Mailonurtekteknolofik@ecabayi.com
Termogenç Isı İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
AdresFevzi Çakmak Mah. Semt Çelik Cad.D Blk. No:2/C1
Telefon0332 233 92 35
Faks0332 2339235
Birlik Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresAKSiNNE MAH. FURKAN DEDE CAD. NO: 34/A KONYA
Telefon3323509934
Faks3323509935
Konal İnş.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresFEVZİ ÇAKMAK MH. ANKARA CAD. NO 248/A KARATAY
Telefon3323461347
Faks3323461351
K.s.m Kamil-su Müh.ısı.inş.tic.ltd.şti.
AdresDr. Ahmet Özcan Cad. No:157
Telefon0332 351 86 62
Faks0332 350 15 10
Е-Mailksmkamil@ecabayi.com
Kazan Isı İklimlendirme Ltd. Şti
AdresŞükran Mh. Sahibi Ata Cd. N:73/C
Telefon0332 351 12 02
Е-Mailkazanisi@ecabayi.com
Merkez Seramik Parke Yapı Malz.tic.
AdresŞÜKRAN MH.SAHİPATA CD.NO:110/B MERAM /KONYA
Telefon3323509928
Faks3323534986
Güçpa Doğalgaz Isı Ve Sıhhi Tesisat Malz.san. Ve Tic.ltd.şti.
AdresBÜSAN 3. SAN. SİT.10650 SK.NO 6
Telefon332 345 45 90
Faks332 345 45 93
Paksu Aş.
AdresHorozluhan Mah. Erkan Cad. No:20
Telefon0332 235 60 15
Faks0332 233 21 91
Е-Mailpaksu@ecabayi.com
Paksu Aş.
AdresHOROZLUHAN MAH.ERKAN CAD. NO: 20
Telefon3322356015
Faks3322332191
Selmak Müh.san.dış.tic.ltd.şti.
AdresHacıkaynak Mah.Şefikcan Cad.No:14/A
Telefon0332 322 78 16
Faks0332 320 55 73
Е-Mailselmakmuh@ecabayi.com
Kemal Ve Ragıp Karayılan-şen Tic.
AdresSEYİT HARUN BULVARI NO:95
Telefon3325823537
Faks3325829525