TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Yavuz Tuna İnş. Nak. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresCUMHURİYET MAH. ATATÜRK BULV.NO:110 ATAKUM
Telefon3624380693
Faks3624373955
Yavuz Tuna İnş.nak.san.tic.şti
AdresAtatürk Bulvari Cumhuriyet Mah. No:10
Telefon0362 438 06 93
Faks0362 437 39 55
Kenan Yılmza - Akademi Mühendislik
AdresKızılırmak MAh.Yaşaroğlu Cad.No:9/E
Telefon0362 543 67 96
Cazgır A.ş.
AdresGülsan Sanayi Sitesi 36. Sanayi Cd. No:9
Telefon0362 238 09 22
Faks0362 230 55 22
Е-Mailsamsunboru@ecabayi.com
Yeşildal Müh.mak.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresSanayi Sitesi Sultan Kılıçaslan No:23
Telefon0362 228 62 10
Faks0362 228 62 11
Е-Mailyesildalmuh@ecabayi.com
Kutluser İnş. Malz. Tic. San. Ltd.şti.
AdresYUKARI EĞERCİLİ MAH.ATATÜRK BULV. NO:308/1
Telefon0362 266 88 55
Faks0362 266 52 38
Sami Değirmenci-değirmenci Ticaret
Adres25 Mayıs Mh. 25 Mayıs Sk. N:24
Telefon0362 714 58 24
Е-Mailsami@ecabayi.com
Dön-san Müh.dan.inş.ve Malz.tic.ve San.ltd.şti
AdresHANÇERLİ MAH. F. SULTAN MEHMET CAD. NO: 107 KAT: 1 D:2
Telefon0362 432 01 60
Е-Maildonsanmuh@ecabayi.com
Gümüş Isı - Tamer Zor
AdresHançerli Mah. 100.Yıl Bulvarı No:27/A/2
Telefon0362 446 56 29
Faks0362 446 56 29
Е-Mailgumusisi@ecabayi.com
Mega İnş. San Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresTOYBELEN MEVKİİ ANKARA YOLU 3.KM NO:246
Telefon0362 446 66 62
Faks0362 446 55 13
Е-Mailmegainsaat@ecabayi.com
Simpa Ticaret-köksal Ersayın
AdresHANÇERLİ MAH.LİMAN KAVŞAĞI 100. YIL BULV. İLKADIM SAMSUN
Telefon0362 447 33 33
Faks0362 447 33 38
Е-Mailsimpaticaret@ecabayi.com
Eken İnş. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresHANÇERLİ MAH. FATİH SULTAN MEHMET CAD. NO:107
Telefon3624310680
Faks3624352139