TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Genç Mühendislik-feyzullah Dirisağlık
AdresG.M.K.P.Mah.Güven Sokak No:2
Telefon0282 726 54 71
Faks0282 726 30 16
Е-Mailgencmuh@ecabayi.com
Kapaklı Isı Mim.müh.tah.inş.ve Malz.gida Oto San.tic.ltd.şti
AdresAtatürk Mah. Koru Sok.No:23-25/A
Telefon0282 717 22 39
Faks0282 717 22 39
Е-Mailkapakliisi@ecabayi.com
Katre Isı Sis.ve Müh.tic.ltd.şti
AdresFevzipaşa Mah. Halide Edip Adıvar Cad. No:12/A
Telefon0282 726 95 22
Faks0282 726 95 24
Cep Telefonu0533 490 61 06
Е-Mailcerkezkoy@katre.com
Metin Akay - Akay Ticaret
AdresATATÜRK CAD.NO:29
Telefon2827265705
Faks2827265776
Aslan Isı Mek.d.gaz Hiz.san.tic.ltd.şti.
AdresMuhuttin Mah.Mandıracı Cd. B Blok N:47/16
Telefon0282 654 70 79
Faks0282 654 70 67
Е-Mailaslanisi@ecabayi.com
Bayar Ticari Yatırımlar Yapı Turizm Kimya San.ve Tic. Ltd. Şti.
AdresŞEYHSİNAN MAH. İBRİŞİM SOK.ÇORLU TEKİRDAĞ YOLU ÜZERİ BAYAR PLAZA NO.1
Telefon2826518529
Faks2826537093
Jantes Müh.ısıt.ve Soğ.d.gaz İnş.san.ltd.şti.
AdresZafer Mah.Şehit Yüzbaşı Yücel Kenter Cad.No:2-09 A11
Telefon0282 653 45 24
Faks0282 653 98 55
Е-Mailjantesmuh@ecabayi.com
Mehmet Atilla-doğan Mühendislik
AdresKÖMÜR PAZARI NO:7
Telefon2826512057
Faks2826517522
Şaban Bağcıoğlu-bağcıoğlu Mühendislik
AdresKemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:16/C
Telefon0282 652 22 90
Faks0282 652 45 42
Е-Mailbagcioglu@ecabayi.com
Kapaklı Isı Mim.müh.tah.inş.san.tic.ltd.şti. (şube)
Adres Kemalpaşa Mah. Vize Cad. No:43 D:2
Telefon0282 717 22 39
Cep Telefonu0536 979 17 82
Е-Mailkapakliisi@ecabayi.com
Ozan Isı İnşaat Malz Tic.ltd.şti (şb)
Adres Ayazpaşa Mah. Çerkezköy Cd. No:128
Telefon0282 768 06 07
Е-Mailozanisi@ecabayi.com
Erollar Isıtma Soğutma Yapı Malz. İnş.san Ve Tic.ltd.şti
Adresİstiklal Mahallesi Akif Hikmet Cad. No:141/1
Telefon0282 519 13 13
Е-Mailerollar@ecabayi.com
Engin Müh. İnş.tes.san.taah.ltd.şti.(şb)
AdresHürriyet Mh.Çiftlikönü Cd. N:40
Telefon0282 263 35 18
Faks0282 263 35 18
Е-Mailenginmuh@ecabayi.com
Güven İnş.san.tic.ltd.şti
Adres100.Yıl Mah. Ekrem Tanti Cad. No: 37
Telefon0282 261 13 57
Faks0282 261 71 91
Е-Mailguvenins@ecabayi.com
Güven İnş.san.tic.ltd.şti.
Adres100.YIL SAN.SİTESİ NO:11/A BLOK NO:3
Telefon2822611357
Faks2822617491
Güven İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şti.
Adres100.YIL MAH.EKREM TANTI CAD.TAŞAR APT.NO37
Telefon2822611357
Faks2822617491
Özdemirler Yapı Market Tic.
AdresHÜKÜMET CAD. NO:340 59100
Telefon2822628957
Faks2822641652