TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Ekip Müh.mak.inş.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok. No:15/G Ulus
Telefon0312 324 20 00
Faks0312 324 11 44
Е-Mailekipmuhendislik@ecabayi.com
Elif Dış Tic.inş.taah.tic.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Eser İş Hanı No:14/79 Ulus
Telefon0312 312 34 61
Faks0312 311 57 36
Е-Mailelifdistic@ecabayi.com
Elif Dış Ticaret İnş. Tes. Müş. Gıda. Nak. Tur. Bil. Taah. Tic. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI SOK. ESER İŞ HANI NO: 14/112 ULUS
Telefon(0312) 312 34 61
Faks(0312) 311 57 36
Eskihisar İnş.malz. San .ve Tic. A.ş.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok No:13 Ulus
Telefon0312 309 13 20
Faks0312 311 57 45
Е-Maileskihisar@ecabayi.com
Eskihisar İnşaat Malz. San. Ve Tic. A.ş.
AdresRÜZGARLI CAD. AGAH EFENDİ SOK. NO: 13 ULUS
Telefon444 9 004
Faks3123115745
Güngör İnşaat Tes. Malz. Tic. A.ş.
AdresRÜZGARLI SK.ESER İŞ HANI NO:14/10 ULUS
Telefon3123117984
Faks3123118474
Hilal Taah. İnş. Ve Yapı Malz. San. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI SOK.ESER İŞ HANI NO:14/85 ULUS
Telefon(0312) 311 13 86
Faks3123106908
İmpaş İnşaat Malz. Paz. Tic. A.ş.
AdresÖZGÜRLER İŞ MERKEZİ ŞEHİT YAŞAR AKANSEL SK.3/A
Telefon3123109136
Faks3123106837
Metin Grup Yapı İnş.ltd.şti.
AdresANAFARTALAR MAH.Ş.YAŞAR AKANSEL SOK.NO:3/1-19 ULUS-ALTINDAĞ/ANKARA
Telefon(0312) 312 33 93
Faks0312 324 40 34
Е-Mailmetingrupyapi@ecabayi.com
Rb. Efe Yapı Tic. İnş. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI HAMİTKAPLAN SOK. UÇAR TİCARET MERKEZİ NO:9/71 ULUS
Telefon3123242021
Faks3123242040
Rb.efe Yapı Tic.inş.taah.san.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Hamit Kaplan Sok.No:9/71 Ulus
Telefon0312 324 20 21
Faks0312 324 20 40
Е-Mailrbefeyapi@ecabayi.com
Temka Yapı Malz. San. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI AGAH EFENDİ SOKAK NO:3/21 ULUS
Telefon(0312) 309 40 45
Faks(0312) 342 30 34
Temka Yapı Mlz. San. Taah. Ve Tic. Ltd.şti.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok.No:3/21 Ulus
Telefon0312 309 40 45
Faks0312 310 55 28
Е-Mailtemkayapi@ecabayi.com
Bilici Ticaret - Halit Bilici
AdresCumhuriyet Mah. Battalgazi Cad. No:126/2
Telefon0312 622 00 83
Е-Mailbilicitic@ecabayi.com
Bilici Ticaret-halit Bilici
AdresCUMHURİYET MAH.BATTAL GAZİ CADDE NO:126/2 POLATLI / ANKARA
Telefon3126220083
Faks0312 621 37 03
Gökdemir Grup İnş.mim.müh.mak.yap.tes.san.tic.ltd.şti
AdresPınarbaşı Mah. Ahi Mesut Bulvarı No:272/A
Telefon444 81 91
Faks0312 263 16 36
Е-Mailgokdemirgrup@ecabayi.com