TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Dost Boya İnş. Otomotiv. San. Ve. Tic. Ltd. Şti.
AdresBATTALGAZİ MAH. MUHTAR ARİF TURAN CAD. NO:181/D
Telefon0312 384 66 40
Faks0312 384 66 49
Е-Maildostboya@ecabayi.com
Elif Dış Ticaret İnş. Tes. Müş. Gıda. Nak. Tur. Bil. Taah. Tic. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI SOK. ESER İŞ HANI NO: 14/112 ULUS
Telefon(0312) 312 34 61
Faks(0312) 311 57 36
Engin Grup Paz. Eml. İnş. Oto. Gıda Tekstil Ltd.şti.
Adres Anafartalar Mahallesi, Rüzgarlı Caddesi No:25 ALTINDAĞ / ANKARA
Telefon0312 312 76 86 / 444 7 364
Faks0312 309 42 48
Е-Mailinfo@engingruptr.com
Eskihisar İnş.malz. San .ve Tic. A.ş.
AdresDOĞANBEY MAH. AGAH EFENDİ SOK. NO:13 RÜZGARLI ULUS
Telefon0312 309 13 20
Faks0312 311 57 45
Е-Maileskihisar@ecabayi.com
Eskihisar İnşaat Malz. San. Ve Tic. A.ş.
AdresRÜZGARLI CAD. AGAH EFENDİ SOK. NO: 13 ULUS
Telefon444 9 004
Faks3123115745
Güngör İnşaat Tes. Malz. Tic. A.ş.
AdresRÜZGARLI SK.ESER İŞ HANI NO:14/10 ULUS
Telefon3123117984
Faks3123118474
Hilal Taah. İnş. Ve Yapı Malz. San. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI SOK.ESER İŞ HANI NO:14/85 ULUS
Telefon(0312) 311 13 86
Faks3123106908
İmpaş İnşaat Malz. Paz. Tic. A.ş.
AdresÖZGÜRLER İŞ MERKEZİ ŞEHİT YAŞAR AKANSEL SK.3/A
Telefon3123109136
Faks3123106837
Metin Grup Yapı İnş.ltd.şti.
AdresDOĞANBEY MAH. Ş. YAŞAR AKANSEL SOK. ÖZGÜRLER İŞ MERK. NO:3/1 RÜZGARLI ULUS
Telefon(0312) 312 33 93
Faks0312 324 40 34
Е-Mailmetingrupyapi@ecabayi.com
Rb. Efe Yapı Tic. İnş. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI HAMİTKAPLAN SOK. UÇAR TİCARET MERKEZİ NO:9/71 ULUS
Telefon3123242021
Faks3123242040
Rb.efe Yapı Tic.inş.taah.san.ltd.şti.
AdresDoğanbey Mah. Hamit Kaplan Sok. No:9/71 Rüzgarlı Ulus
Telefon0312 324 20 21
Faks0312 324 20 40
Е-Mailrbefeyapi@ecabayi.com
Temka Yapı Malz. San. Taah. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI AGAH EFENDİ SOKAK NO:3/21 ULUS
Telefon(0312) 309 40 45
Faks(0312) 342 30 34
Temka Yapı Mlz. San. Taah. Ve Tic. Ltd.şti.
AdresDOĞANBEY MAH. AGAH EFENDİ SOK. NO:3/21 RÜZGARLI ULUS
Telefon0312 309 40 45
Faks0312 310 55 28
Е-Mailtemkayapi@ecabayi.com
Bilici Ticaret-halit Bilici
AdresCUMHURİYET MAH.BATTAL GAZİ CADDE NO:126/2 POLATLI / ANKARA
Telefon3126220083
Faks0312 621 37 03
Baloğlu İnş. Tic. San. Ltd. Şti.
AdresÇAMLICA MAH. ANADOLU BULV. 145 SOK. NO:13
Telefon0312 387 10 01
Faks0312 397 91 19
Е-Mailbaloglu@ecabayi.com
Ekip Müh.makina Day.tük.mal.iletişim İnş.tic.san.ve Tic.a.ş
AdresÇamlıca Mah.Anadolu Bulvarı Timko Sok. No:20 T Blok -7
Telefon0312 397 01 40
Faks0312 397 01 05
Е-Mailekipmuhendislik@ecabayi.com