TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Alfa Teknik Isı Sist.taah.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresÇalışkanlar Mah.Demirciler Sitesi Samsun Yolu Üzeri No:80 Siteler
Telefon0312 310 98 00
Faks0312 310 82 03
Е-Mailalfateknik@ecabayi.com
Baloğlu Yapı Malz.inş.tic Ve San
AdresPOSTA CADDESİ BAŞKENT PASAJI NO:29/1A ULUS
Telefon3123113730
Faks3123107226
Ekip Müh.mak.inş.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok. No:15/G Ulus
Telefon0312 324 20 00
Faks0312 324 11 44
Е-Mailekipmuhendislik@ecabayi.com
Elif Dış Tic.inş.taah.tic.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Eser İş Hanı No:14/79 Ulus
Telefon0312 312 34 61
Faks0312 311 57 36
Е-Mailelifdistic@ecabayi.com
Elif Dış Tic.inş.tes.müş.gıda.nak.
AdresRÜZGARLI SOK. ESER İŞ HANI NO: 14/112 ULUS
Telefon3123123461
Faks3123115718
Eskihisar İnş.malz. San .ve Tic. A.ş.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok No:13 Ulus
Telefon0312 309 13 20
Faks0312 311 57 45
Е-Maileskihisar@ecabayi.com
Eskihisar İnş.mlz.san.ve Tic.a.ş.
AdresRÜZGARLI CAD. AGAH EFENDİ SOK. NO: 13 ULUS
Telefon3123091320
Faks3123115745
Güngör İnş.tes.mlz.tic.ve San.a.ş.
AdresRÜZGARLI SK.ESER İŞ HANI NO:14/10 ULUS
Telefon3123117984
Faks3123118474
Hilal Taah. İnş. Ve Yapı Malz. San. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI SOK.ESER İŞ HANI NO:14/85 ULUS
Telefon3123117479
Faks3123106908
İmpaş İnş.mlz.paz.ve Tic.a.ş.
AdresÖZGÜRLER İŞ MERKEZİ ŞEHİT YAŞAR AKANSEL SK.3/A
Telefon3123109136
Faks3123106837
Karel İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresASKİ KARŞISI HAMİT KAPLAN SOK. BAŞARAN İŞ HANI NO: 1/A ULUS
Telefon3123112444
Faks3123117431
Metin Grup Yapı İnş.taah.tur.gıda Nak.san.ve Tic.ltd.şti
AdresANAFARTALAR MAH.Ş.YAŞAR AKANSEL SOK.NO:3/1-19 ULUS-ALTINDAĞ/ANKARA
Telefon0312 324 06 04–312 33 93
Faks0312 324 40 34
Е-Mailmetingrupyapi@ecabayi.com
Rb.efe Yapı Tic.inş.taah.san.ltd.şti.
AdresRüzgarlı Hamit Kaplan Sok.No:9/71 Ulus
Telefon0312 324 20 21
Faks0312 324 20 40
Е-Mailrbefeyapi@ecabayi.com
Tanışlar Yapı Malz.inş.petrol Mad.ürn.san.ve Tic. A.ş.
AdresANKARA DEPO.İSTANBUL CADDESİ NO:94 ULUS
Telefon3123844423
Faks3123844476
Temka Yapı Malz.san.taah.ve Tic.ltd
AdresRÜZGARLI AGAH EFENDİ SOKAK NO:3/21 ULUS
Telefon3123105527
Faks3123105528
Temka Yapı Mlz. San. Taah. Ve Tic. Ltd.şti.
AdresRüzgarlı Agah Efendi Sok.No:3/21 Ulus
Telefon0312 309 40 45
Faks0312 310 55 28
Е-Mailtemkayapi@ecabayi.com
Rb. Efe Yapı Tic. İnş. Ltd. Şti.
AdresRÜZGARLI HAMİTKAPLAN SOK. UÇAR TİCARET MERKEZİ NO:9/71 ULUS
Telefon3123242021
Faks3123242040
Temka Yapı Malz.san.taah.ve Tic.ltd
AdresTURAN GÜNEŞ BULVARI NO: 67 YILDIZ
Telefon3124916611
Faks3124916662
Bilici Ticaret - Halit Bilici
AdresCumhuriyet Mah. Battalgazi Cad. No:126/2
Telefon0312 622 00 83
Е-Mailbilicitic@ecabayi.com
Biliciler Ticaret Halit Bilici
AdresCUMHURİYET MAH. BOZKURT CAD. NO:37/A
Telefon3126220083
Gökdemir Grup İnş.mim.müh.mak.yap.tes.san.tic.ltd.şti
AdresPınarbaşı Mah. Ahi Mesut Bulvarı No:272/A
Telefon444 81 91
Faks0312 263 16 36
Е-Mailgokdemirgrup@ecabayi.com
Baloğlu İnş.tic.san.ltd.şti.
AdresÇAMLICA MAH. ANADOLU BULVARI NO:13 URANKENT KARŞI
Telefon3123871001
Faks3123979119
Baloğlu İnş.tic.san.ltd.şti.
AdresÇamlıca Mah.Anadolu Bulvarı 145 Sok.No:13
Telefon0312 387 10 01
Faks0312 397 91 19
Е-Mailbaloglu@ecabayi.com
Oğuz Cangül İnş. San. Ve Tic. A.ş.
AdresBEYTEPE MAH. BEYLER CAD. N:136 ÇAYYOLU
Telefon3122382900
Faks3122382530