TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Ece Yapı Malz.san Ve Tic.ltd.şti.
AdresYENİ MAH.İSTASYON CAD İŞBANKASI KARŞI ECE İŞ HANI KAT:1
Telefon3726154590
Faks3726152166
Gideroğlu D.gaz Isı Sist.ltd.şti.
Adresİstasyon Cd.No:59
Telefon0372 615 66 86
Faks0372 615 55 77
Е-Mailgiderogludgaz@ecabayi.com
Ilgın Yapı Malz. İnş. Nak. Tic. Ve San. Ltd. Şti
AdresYENİ MAHALLE ATATÜRK BULVARI NO:11/A
Telefon3726158797
Faks3726158796
Ilgın Yapı Malz.inş.nak.tic.ve San.ltd.şti
AdresÇay Mah.Atatürk Cad.No:28
Telefon0372 615 87 97
Faks0372 615 87 97
Е-Maililginyapi@ecabayi.com
Huzur Isı San.inş.malz.tic.ltd.şti.
Adresİnönü Cad. N:23
Telefon0372 556 38 96
Faks0372 556 85 25
Е-Mailhuzurisi@ecabayi.com
Gül Eyyüpoğlu Boya Ve Sıh.tes.inş.
AdresMEYDANBAŞI CAD.NO:25
Telefon3723161266
Faks3723161803
Gülhan Yapı Ve İnş.malz.ltd.şti.
AdresDevrekyolu Cad. N:18
Telefon0372 316 79 57
Faks0372 312 47 58
Е-Mailgulhancam@ecabayi.com
İn-tes Isıt.soğ.elkt.inş.emlk.san.tic.ltd.şti (şube)
AdresHisararkası Mah. 202 Evler Hisararkası Cami Pasajı
Telefon0372 260 04 67
İn-tes Isıt.soğ.elkt.inş.emlk.san.tic.ltd.şti.
AdresMithatpaşa Mah. Defterdar SK.N:4/B
Telefon0372 252 44 06
Faks0372 252 44 78
Е-Mailintesisitma@ecabayi.com
Yazıcılar Yapı Mark.ltd.şti.
AdresBelediye Bulvarı No:39
Telefon0372 252 09 57
Faks0372 253 16 54
Е-Mailyazicilaryapi@ecabayi.com